Kostium Królowa

SKU
W317
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwą królową na dworze Króla Artura. Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią czy Francją Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań prawdziwą królową na dworze Króla Artura. Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią, Francją, a może nawet imprezą w Pcimiu Dolnym. Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan. Wydawaj polecenia swoim wiernym poddanym i spraw by dzięki Twojemu zaangażowaniu Twoje państwo słynęło z dostatku i szczęścia jego mieszkańców.  Nie zapomnij o słuchaniu swojego ludu by wiedzieć jakim wymaganiom sprostać.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!