Kostium Dziecięcy Królowa

SKU
W314
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwą królową na dworze Króla Artura.

Zostań prawdziwą królową na dworze Króla Artura. Spraw by poddani drżeli na widok Twojego cienia. Dla rabusi i złoczyńców posiadaj najmroczniejszą celę w podziemnych lochach. Zakończ wszelkie zło i łamanie prawa w swoim królestwie. Doskonały kostium  na królewski bal jak i historyczne przedstawieniew gronie głów innych ważnych osobistości. Wzbudź zachwyt u swoich poddanych i niech każda kobieta zazdrości Ci tak pięknej sukienki

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!