Kostium Królewna Śnieżka Długa

SKU
W155
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek.

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek. Pamiętaj o swoich przyjaciołach krasnoludkach! Ucieknij z rąk myśliwego i zamieszkaj w środku lasu pośród  krasnoludków. Zaprzyjaźnij się z leśnymi zwierzętami, które posłużą pomocą podczas codziennych czynności.  Poznaj przystojnego księcia, który odwróci zaklęcie złej macochy i przywróci Cię do życia. Razem zasiądźcie na tronie i wprowadźcie nowe, przyjazne dla poddanych rządy

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królewna Śnieżka Długa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!