Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka 2

SKU
W154
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek.

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek. Pamiętaj o swoich przyjaciołach krasnoludkach! Zamieszkaj w małym domku w lesie wraz z siedmioma zabawnymi i zapracowanymi krasnoludkami. Przeżyj z nimi wspaniałe przygody. Poznaj przystojnego księcia, który swoim pocałunkiem obudzi Cię z zaczarowanego snu i zaprowadzi Cię wprost do królestwa, w którym zasiądziesz na tronie i będziesz wyrozumiałą i dobrą królową

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!