Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka 2

SKU
W154
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek.

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Strzeż się złej Królowej, a w szczególności nie jedz jabłek. Pamiętaj o swoich przyjaciołach krasnoludkach! Zamieszkaj w małym domku w lesie wraz z siedmioma zabawnymi i zapracowanymi krasnoludkami. Przeżyj z nimi wspaniałe przygody. Poznaj przystojnego księcia, który swoim pocałunkiem obudzi Cię z zaczarowanego snu i zaprowadzi Cię wprost do królestwa, w którym zasiądziesz na tronie i będziesz wyrozumiałą i dobrą królową

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!