Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka

SKU
W158
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Możesz mieszkać z krasnoludkami i pomagać im w codziennych obowiązkach.

Bajkowy kostium królewny Śnieżki jest idealnym przebraniem na bal karnawałowy oraz przedstawienie. Możesz mieszkać z krasnoludkami i pomagać im w codziennych obowiązkach. Pamiętaj by nie jeść jabłka od złej Królowej, ale jeśli je zjesz to możesz być spokojna, bo Książę z pewnością cię uratuje.  Zaprzyjaźnij się z leśnymi zwierzętami, tymi najmniejszymi jak i największymi, które zawsze chętnie pomogą Ci w trudnościach. Uważaj na czarną magię swojej złej macochy, a z pewnością zmienisz bieg zdarzeń całej bajki. Zakochaj się w uroczym Księciu, z którym zamieszkasz w pięknym pałacu na dobre i na złe

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królewna Śnieżka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!