Kostium Król Deluxe

SKU
W311
Ocena:
80%
Wypożycz:
110,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jeżeli czujesz się szlachetnie urodzony to właśnie przebranie Króla DELUXE jest idealnym wyborem dla Ciebie. Znajdź swoją Królową i w karocy zaprzęgniętej w białe rumaki wyruszajcie na objazd królestwa.

Jeżeli czujesz się szlachetnie urodzony to właśnie przebranie Króla DELUXE jest idealnym wyborem dla Ciebie. Znajdź swoją Królową i w karocy zaprzęgniętej w białe rumaki wyruszajcie na objazd królestwa. Wydawaj królewskie polecenia, dekrety i weryfikuj ich wypełnienie lub sprawdzaj ich działanie. Spraw by poddani drżeli na Twój widok, a rabusie i czarne charaktery miały swoją własną brudną i ciemną kwaterę w Twoich lochach. Okaż pogardę wobec niższych klas i udowodnij swoje królewskie stanowisko.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Król Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!