Kostium Król Deluxe

SKU
W311
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Jeżeli czujesz się szlachetnie urodzony to właśnie przebranie Króla DELUXE jest idealnym wyborem dla Ciebie. Znajdź swoją Królową i w karocy zaprzęgniętej w białe rumaki wyruszajcie na objazd królestwa.

Jeżeli czujesz się szlachetnie urodzony to właśnie przebranie Króla DELUXE jest idealnym wyborem dla Ciebie. Znajdź swoją Królową i w karocy zaprzęgniętej w białe rumaki wyruszajcie na objazd królestwa. Wydawaj królewskie polecenia, dekrety i weryfikuj ich wypełnienie lub sprawdzaj ich działanie. Spraw by poddani drżeli na Twój widok, a rabusie i czarne charaktery miały swoją własną brudną i ciemną kwaterę w Twoich lochach. Okaż pogardę wobec niższych klas i udowodnij swoje królewskie stanowisko.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Król Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!