Kostium Dziecięcy Krasnal

SKU
W151
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Jako prawdziwy krasnal możesz pomóc ludziom w utrzymaniu ich ogródków w czystości. Podczas, gdy oni śpią ty ciężko pracujesz.

Jako prawdziwy krasnal możesz pomóc ludziom w utrzymaniu ich ogródków w czystości. Podczas, gdy oni śpią ty ciężko pracujesz. Przesadzasz drzewka, doglądasz kwiatków, karmisz rybki w oczku wodnym i odganiasz głodne sroki od drzewek owocowych. Pamiętaj tylko, by z nastaniem dnia znieruchomieć. Jako malutki pomocnik zwierząt pomagaj im w codziennych trudnościach. Wrzuć jabłko na grzbiet niezdarnego jeża, pomóż ubrać buty stonodze, a przyjaznym ptaszkom zbieraj patyki, z których będą mogły uwić sobie cieplutkie gniazdka. Na koniec męczącego dnia w ramach odpoczynku połóż się na świeżo skoszonej trawie i obserwuj przedstawienie świetlików

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Krasnal
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!