Kostium Dziecięcy Krasnal

SKU
W151
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako prawdziwy krasnal możesz pomóc ludziom w utrzymaniu ich ogródków w czystości. Podczas, gdy oni śpią ty ciężko pracujesz.

Jako prawdziwy krasnal możesz pomóc ludziom w utrzymaniu ich ogródków w czystości. Podczas, gdy oni śpią ty ciężko pracujesz. Przesadzasz drzewka, doglądasz kwiatków, karmisz rybki w oczku wodnym i odganiasz głodne sroki od drzewek owocowych. Pamiętaj tylko, by z nastaniem dnia znieruchomieć. Jako malutki pomocnik zwierząt pomagaj im w codziennych trudnościach. Wrzuć jabłko na grzbiet niezdarnego jeża, pomóż ubrać buty stonodze, a przyjaznym ptaszkom zbieraj patyki, z których będą mogły uwić sobie cieplutkie gniazdka. Na koniec męczącego dnia w ramach odpoczynku połóż się na świeżo skoszonej trawie i obserwuj przedstawienie świetlików

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Krasnal
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!