Kostium Dziecięcy Księżniczka Elsa 3 Kraina Lodu

SKU
W149
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako Elsa posiadasz moc panowania nad lodem oraz śniegiem, jednak nie zapomnij, że jesteś również królową Arendelle. Zapleć włosy w warkocz i wyruszaj na bal w niebieskiej sukni i koronie.

Jako Elsa posiadasz moc panowania nad lodem oraz śniegiem, jednak nie zapomnij, że jesteś również królową Arendelle i musisz dbać o swoich poddanych oraz opiekować się młodszą siostrą Anną. Zapleć włosy w warkocz i wyruszaj na bal w niebieskiej sukni i koronie. Wyrusz ze swojego królestwa tuż po koronacji by na odległym pustkowiu zbudować swoje własne lodowe królestwo. Spróbuj okiełznać swoje magiczne zdolności, żebyś już więcej nie musiała nosić satynowych rękawiczek i nie budziła strachu wśród mieszkańców. Wróć wraz z Anną do domu i wprowadź nowy ład i porządek. Zakończ mroźną zimę i spraw, by Olaf wreszcie mógł poczuć magię lata. W tym stroju poczujesz się jak prawdziwa Królowa Lodu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Elsa 3 Kraina Lodu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!