Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Elsa 2

SKU
W149
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Jako Elsa posiadasz moc panowania nad lodem oraz śniegiem, jednak nie zapomnij, że jesteś również królową Arendelle. Zapleć włosy w warkocz i wyruszaj na bal w niebieskiej sukni i koronie.

Jako Elsa posiadasz moc panowania nad lodem oraz śniegiem, jednak nie zapomnij, że jesteś również królową Arendelle i musisz dbać o swoich poddanych oraz opiekować się młodszą siostrą Anną. Zapleć włosy w warkocz i wyruszaj na bal w niebieskiej sukni i koronie. Wyrusz ze swojego królestwa tuż po koronacji by na odległym pustkowiu zbudować swoje własne lodowe królestwo. Spróbuj okiełznać swoje magiczne zdolności, żebyś już więcej nie musiała nosić satynowych rękawiczek i nie budziła strachu wśród mieszkańców. Wróć wraz z Anną do domu i wprowadź nowy ład i porządek. Zakończ mroźną zimę i spraw, by Olaf wreszcie mógł poczuć magię lata. W tym stroju poczujesz się jak prawdziwa Królowa Lodu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kraina Lodu Elsa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!