Kostium Kraina Lodu Elsa

SKU
W150

W tym zrobionym na licencji Disney oryginalnym przebraniu Elsy z Krainy Lodu będziesz wyglądać jak prawdziwa Królowa Śniegu.

W tym zrobionym na licencji Disney oryginalnym przebraniu Elsy z Krainy Lodu będziesz wyglądać jak prawdziwa Królowa Śniegu. Zdejmij ochronne rękawice ze swoich magicznych dłoni i na szczycie góry postaw wielki, lodowy zamek, w którym zamieszkasz tuż po ucieczce ze swojego królestwa. Stwórz śniegowe potwory, które nie przepuszczą nieproszonych gości. Ulep przyjacielskiego  Olafa z kilku puchatych kulek śniegu, a z pewnością będzie Ci towarzyszył w Twoim buntowniczym życiu. W tym kostiumie zostaniesz najbardziej znaną królową na balu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kraina Lodu Elsa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!