Kostium Kraina Lodu Elsa

SKU
W150
Ocena:
80%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym zrobionym na licencji Disney oryginalnym przebraniu Elsy z Krainy Lodu będziesz wyglądać jak prawdziwa Królowa Śniegu.

W tym zrobionym na licencji Disney oryginalnym przebraniu Elsy z Krainy Lodu będziesz wyglądać jak prawdziwa Królowa Śniegu. Zdejmij ochronne rękawice ze swoich magicznych dłoni i na szczycie góry postaw wielki, lodowy zamek, w którym zamieszkasz tuż po ucieczce ze swojego królestwa. Stwórz śniegowe potwory, które nie przepuszczą nieproszonych gości. Ulep przyjacielskiego  Olafa z kilku puchatych kulek śniegu, a z pewnością będzie Ci towarzyszył w Twoim buntowniczym życiu. W tym kostiumie zostaniesz najbardziej znaną królową na balu.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kraina Lodu Elsa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!