Kostium Kraina Lodu Anna

SKU
W148
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zostań jedną z bohaterek bajek dla dzieci Kraina Lodu. Wyruszaj w niebezpieczną, zimową podróż w góry, aby odnaleźć swoją siostrę Elsę.

Zostań jedną z bohaterek bajek dla dzieci Kraina Lodu. Wyruszaj w niebezpieczną, zimową podróż w góry, aby odnaleźć swoją siostrę Elsę. Dostań się do jej lodowego pałacu, zapewnij ją, że rodzice chcieliby, aby została królową. Wródźcie wspólnie do królestwa i rządźcie dobrze i sprawiedliwie. Zróbcie wielki bal, aby uczcić zwycięstwo siostrzanej miłości nad śmiercią. Wraz z odważnym Kristoffem wyrusz w pełną przygód i niebezpieczeństwa podróż mającą na celu sprowadzenie Twojej  siostry do Arendelle. Pokonaj śniegowe potwory stojące na szczycie góry u stóp lodowego królestwa stworzonego przez Elsę, a na koniec wróć z nią do domu i udowodnij wszystkim mieszkańcom, że długotrwała zima właśnie dobiega końca. W tym stroju zostaniesz najodważniejszą księżniczką na całej karnawałowej zabawie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kraina Lodu Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!