Kostium Księżniczka Anna Kraina Lodu

SKU
W148
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jedną z bohaterek bajek dla dzieci Kraina Lodu. Wyruszaj w niebezpieczną, zimową podróż w góry, aby odnaleźć swoją siostrę Elsę.

Zostań jedną z bohaterek bajek dla dzieci Kraina Lodu. Wyruszaj w niebezpieczną, zimową podróż w góry, aby odnaleźć swoją siostrę Elsę. Dostań się do jej lodowego pałacu, zapewnij ją, że rodzice chcieliby, aby została królową. Wródźcie wspólnie do królestwa i rządźcie dobrze i sprawiedliwie. Zróbcie wielki bal, aby uczcić zwycięstwo siostrzanej miłości nad śmiercią. Wraz z odważnym Kristoffem wyrusz w pełną przygód i niebezpieczeństwa podróż mającą na celu sprowadzenie Twojej  siostry do Arendelle. Pokonaj śniegowe potwory stojące na szczycie góry u stóp lodowego królestwa stworzonego przez Elsę, a na koniec wróć z nią do domu i udowodnij wszystkim mieszkańcom, że długotrwała zima właśnie dobiega końca. W tym stroju zostaniesz najodważniejszą księżniczką na całej karnawałowej zabawie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Księżniczka Anna Kraina Lodu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!