Kostium Kowbojka Suknia

SKU
W395
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zastanawiałaś się kiedyś jak wyglądało życie na Dzikim Zachodzie? W tym stroju możesz się o tym przekonać. Wyruszaj ku zachodzącemu słońcu na swym wiernym rumaku. Zapoznaj się z szeryfem najbliższego miasteczka, wypij z nim szklankę Whiskey, a potem ramię w ramię stoczcie bój z Indianami, którzy panoszą się w okolicy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zastanawiałaś się kiedyś jak wyglądało życie na Dzikim Zachodzie? W tym stroju możesz się o tym przekonać. Wyruszaj ku zachodzącemu słońcu na swym wiernym rumaku. Zapoznaj się z szeryfem najbliższego miasteczka, wypij z nim szklankę Whiskey, a potem ramię w ramię stoczcie bój z Indianami, którzy panoszą się w okolicy. Na grzbiecie swojego nieustraszonego rumaka stań się niepokonaną legendą, która współpracuje z Szeryfem i tropi wszystkich zbirów, który stają jej na drodze. Doskonały strój na zabawę do białego rana w klimacie szalonego, dzikiego zachodu

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!