Kostium Kowbojka 2

SKU
W392
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwą mieszkanką Dzikiego Zachodu. Wskakuj na koń, załóż ostrogi, weź w ręki kolta i wyruszaj na patrol razem z szeryfem. Być może nawet zapobiegniecie napadowi na bank lub dorożkę. Wieczorem wybierz się na whiskey do saloonu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się prawdziwą mieszkanką Dzikiego Zachodu. Wskakuj na koń, załóż ostrogi, weź w ręki kolta i wyruszaj na patrol razem z szeryfem. Być może nawet zapobiegniecie napadowi na bank lub dorożkę. Wieczorem wybierz się na whiskey do saloonu. W tym stroju staniesz się prawdziwą królową podczas imprezy o tematyce dzikiego zachodu. Zachwyć wszystkich gości swoją celnością, a z niedowiarkami urządź pojedynek na śmierć i życie. Łap złoczyńców i przyprowadzaj ich wprost do aresztu odbierając za nich duże nagrody z rak szeryfa

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kowbojka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!