Kostium Dziecięcy Kowboj 2

SKU
W389
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwym kowbojem i wskakuj na konia. Pojedź do saloonu i powstrzymaj bójkę, a w okolicy więzienia spotkaj szeryfa. Zaprzyjaźnij się z nim i razem powstrzymajcie napady na dyliżans i bank. W nagrodę może dostaniesz srebrną gwiazdę i zostaniesz pomocnikiem szeryfa.

Stań się prawdziwym kowbojem i wskakuj na konia. Pojedź do saloonu i powstrzymaj bójkę, a w okolicy więzienia spotkaj szeryfa. Zaprzyjaźnij się z nim i razem powstrzymajcie napady na dyliżans i bank. W nagrodę może dostaniesz srebrną gwiazdę i zostaniesz pomocnikiem szeryfa. Łap złoczyńców ściganych listem gończym i zgarniaj wartościowe nagrody za ich dostarczenie. Pojedź swoim wierzchowcem na prerie i trenuj go, by był w stanie dogonić największego zbira. W tym stroju wzbudzisz zachwyt na imprezie o tematyce dzikiego zachodu 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kowboj 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!