Kostium Dziecięcy Kowboj 2

SKU
W389
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwym kowbojem i wskakuj na konia. Pojedź do saloonu i powstrzymaj bójkę, a w okolicy więzienia spotkaj szeryfa. Zaprzyjaźnij się z nim i razem powstrzymajcie napady na dyliżans i bank. W nagrodę może dostaniesz srebrną gwiazdę i zostaniesz pomocnikiem szeryfa.

Stań się prawdziwym kowbojem i wskakuj na konia. Pojedź do saloonu i powstrzymaj bójkę, a w okolicy więzienia spotkaj szeryfa. Zaprzyjaźnij się z nim i razem powstrzymajcie napady na dyliżans i bank. W nagrodę może dostaniesz srebrną gwiazdę i zostaniesz pomocnikiem szeryfa. Łap złoczyńców ściganych listem gończym i zgarniaj wartościowe nagrody za ich dostarczenie. Pojedź swoim wierzchowcem na prerie i trenuj go, by był w stanie dogonić największego zbira. W tym stroju wzbudzisz zachwyt na imprezie o tematyce dzikiego zachodu 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kowboj 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!