Kostium Koszula Disco 2

SKU
W102
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W tej zarówno eleganckiej jak i świecącej niczym kula dyskotekowa koszuli poczujesz się jak prawdziwy król disco. Wskakuj na parkiet i pokaż jak wywijasz biodrami w gorących rytmach boogie.

W tej zarówno eleganckiej jak i świecącej niczym kula dyskotekowa koszuli poczujesz się jak prawdziwy król disco. Wskakuj na parkiet i pokaż jak wywijasz biodrami w gorących rytmach boogie. Niech drinki z palemką smakują słodko, a wysokie koturny ochoczo wbiegają na parkiet i rozgrzej noc. W tym kostiumie rozgrzejesz parkiet do czerwoności o oślepisz wszystkich znajomych odbijającym się od Ciebie światłem. Zaszalej i pokaż każdemu jak bawi się prawdziwy król parkietu wyciągnięty rodem z lat 80. i 90..Strój doskonale pasujący do dawnych, szalonych lat 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Koszula Disco 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!