Kostium Dziecięcy Kostucha 2

SKU
W557
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przerażająca i jedyna w swoim rodzaju kostucha. W tę jedną Halloweenową noc zostań żywą śmiercią i chodź od domu do domu krzycząc „Cukierek albo psikus”. Z pewnością zbierzesz najwięcej słodyczy i dzwoniąc łańcuchami wystraszysz wszystkich sąsiadów.

Przerażająca i jedyna w swoim rodzaju kostucha. W tę jedną Halloweenową noc zostań żywą śmiercią i chodź od domu do domu krzycząc „Cukierek albo psikus”. Z pewnością zbierzesz najwięcej słodyczy i dzwoniąc łańcuchami wystraszysz wszystkich sąsiadów. Stań się jedną z najstraszniejszych i najmroczniejszych rzeczy jakich boi się każdy człowiek. Za pomocą swojej kosy pozbawiaj innych łakoci i spraw by każdy miał koszmary z Tobą w roli głównej. Idealny kostium na imprezę Halloween

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kostucha 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!