Kostium Dziecięcy Kostucha 2

SKU
W557
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przerażająca i jedyna w swoim rodzaju kostucha. W tę jedną Halloweenową noc zostań żywą śmiercią i chodź od domu do domu krzycząc „Cukierek albo psikus”. Z pewnością zbierzesz najwięcej słodyczy i dzwoniąc łańcuchami wystraszysz wszystkich sąsiadów.

Przerażająca i jedyna w swoim rodzaju kostucha. W tę jedną Halloweenową noc zostań żywą śmiercią i chodź od domu do domu krzycząc „Cukierek albo psikus”. Z pewnością zbierzesz najwięcej słodyczy i dzwoniąc łańcuchami wystraszysz wszystkich sąsiadów. Stań się jedną z najstraszniejszych i najmroczniejszych rzeczy jakich boi się każdy człowiek. Za pomocą swojej kosy pozbawiaj innych łakoci i spraw by każdy miał koszmary z Tobą w roli głównej. Idealny kostium na imprezę Halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kostucha 2
Twoja ocena