Kostium Dziecięcy Kościotrup

SKU
W556
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Idealne przebranie na wieczór Halloween. Zaskocz wszystkich i przeistocz się w kościotrupa rodem z filmów i horrorów. Weź w rękę sztuczny nóż i ruszaj na łowy po sąsiednich domach. Być może ze strachu wszyscy dadzą Ci tyle cukierków i słodyczy, że z przejedzenia rozboli Cie brzuch.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Idealne przebranie na wieczór Halloween. Zaskocz wszystkich i przeistocz się w kościotrupa rodem z filmów i horrorów. Weź w rękę sztuczny nóż i ruszaj na łowy po sąsiednich domach. Być może ze strachu wszyscy dadzą Ci tyle cukierków i słodyczy, że z przejedzenia rozboli Cie brzuch. Niech na Twój temat krążą mity i legendy opowiadane najmłodszym podczas obozów w środku lasu. Niech na Twój widok ludzie opuszczają domy, a małe dzieci nie mogły zmrużyć oka w obawie przed koszmarami.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!