Kostium Dziecięcy Piratka Korsarka

SKU
W758
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W stroju korsarki możesz przemierzać morza i oceany w poszukiwaniu skarbów. Możesz poczuć się jak filmowi bohaterowie „Piratów z Karaibów”, zostać kapitanem statku oraz ratować przyjaciół z rąk bandytów.

W stroju korsarki możesz przemierzać morza i oceany w poszukiwaniu skarbów. Możesz poczuć się jak filmowi bohaterowie „Piratów  z Karaibów”, zostać kapitanem statku oraz ratować przyjaciół  z rąk bandytów. Niech wszyscy wiedzą, że nie można z Tobą zadzierać, więc nie rozstawaj się nigdy ze swoją szablą. Kiedy najdzie Cię ochota rabuj inne statki pod czarną banderą, a po udanych napadach rozkoszuj się zdobytym rumem. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i oszołom swoich znajomych tym zniewalającym kostiumem.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piratka Korsarka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!