Kostium Dziecięcy Piratka Korsarka

SKU
W758
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W stroju korsarki możesz przemierzać morza i oceany w poszukiwaniu skarbów. Możesz poczuć się jak filmowi bohaterowie „Piratów z Karaibów”, zostać kapitanem statku oraz ratować przyjaciół z rąk bandytów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W stroju korsarki możesz przemierzać morza i oceany w poszukiwaniu skarbów. Możesz poczuć się jak filmowi bohaterowie „Piratów  z Karaibów”, zostać kapitanem statku oraz ratować przyjaciół  z rąk bandytów. Niech wszyscy wiedzą, że nie można z Tobą zadzierać, więc nie rozstawaj się nigdy ze swoją szablą. Kiedy najdzie Cię ochota rabuj inne statki pod czarną banderą, a po udanych napadach rozkoszuj się zdobytym rumem. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i oszołom swoich znajomych tym zniewalającym kostiumem.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Piratka Korsarka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!