Kostium Dziecięcy Kolonialna Gospodyni

SKU
W310
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako dobra gospodyni potrafisz ugościć każdego w swoim domu. Przebranie przeniesie Cię do innej epoki. Dzięki niemu wcielisz się w rolę gospodyni w każdym przedstawieniu oraz na różnego rodzaju balach.

Jako dobra gospodyni potrafisz ugościć każdego w swoim domu. Przebranie przeniesie Cię do innej epoki. Dzięki niemu wcielisz się w rolę gospodyni w każdym przedstawieniu oraz na różnego rodzaju balach. Urządź w swojej niewielkiej ale bardzo gościnnej gospodzie bal, na który przybędą strudzeni walką żołnierze. Spraw by na syto zastawionych stołach nie zabrakło jedzenia i picia. Niech na cześć Twojej gospody śpiewają pochwalne piosenki, które umilą czas spędzony przy wspólnym stole

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kolonialna Gospodyni
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!