Kostium Dziecięcy Kolonialna Gospodyni

SKU
W310
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako dobra gospodyni potrafisz ugościć każdego w swoim domu. Przebranie przeniesie Cię do innej epoki. Dzięki niemu wcielisz się w rolę gospodyni w każdym przedstawieniu oraz na różnego rodzaju balach.

Jako dobra gospodyni potrafisz ugościć każdego w swoim domu. Przebranie przeniesie Cię do innej epoki. Dzięki niemu wcielisz się w rolę gospodyni w każdym przedstawieniu oraz na różnego rodzaju balach. Urządź w swojej niewielkiej ale bardzo gościnnej gospodzie bal, na który przybędą strudzeni walką żołnierze. Spraw by na syto zastawionych stołach nie zabrakło jedzenia i picia. Niech na cześć Twojej gospody śpiewają pochwalne piosenki, które umilą czas spędzony przy wspólnym stole

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kolonialna Gospodyni
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!