Kostium Dziecięcy Star Wars Klon

SKU
W455
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przemień się w jednego z klonów Imperium. Wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stonie Mocy, weź do ręki pistolet plazmowy i wyruszaj na wojnę klonów. Być może spotkasz na swojej drodze walczących Dartha Vadera i Mistrza Yodę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień się w jednego z klonów Imperium. Wybierz czy chcesz walczyć po Jasnej czy po Ciemnej Stonie Mocy, weź do ręki pistolet plazmowy i wyruszaj na wojnę klonów. Być może spotkasz na swojej drodze walczących Dartha Vadera i Mistrza Yodę. Zostań prawdziwym królem strzelców i wraz ze swoja nieustraszoną załogą Klonów wprowadź ład i porządek we wszechświecie. W tym stroju staniesz się prawdziwym żołnierzem rodem z sagi „Gwiezdne Wojny”. Idealny na tematyczną filmową imprezę

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Klon
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!