Kostium Klaun Cyrkowiec

SKU
W1116
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Rozśmiesz wszystkich gości do łez. W tym stroju idealnie wpasujesz się na imprezę ze znajomymi z dużą ilością dobrego humoru. Z pewnością poprawisz nastrój niejednej osobie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Rozśmiesz wszystkich gości do łez. W tym stroju  idealnie wpasujesz się na imprezę ze znajomymi z dużą ilością dobrego humoru.  Z pewnością poprawisz nastrój niejednej osobie.  W tym dwukolorowym kostiumie rozbawisz niejedno dziecko na imprezie urodzinowej czy na festynie z okazji dnia dziecka. Również dorośli nie pozostaną obojętni na Twoje poczucie humoru. Zabłyśnij na imprezie czy balu i nie pozwól nikomu się smucić. Strój klauna cyrkowca to idealna propozycja na bale karnawałowe i imprezy dla dzieci.