Kostium Killer Croc Suicide Squad

SKU
W1115
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przestań chować się w kanałach, wyjdź na powierzchnie i walcz po stronie dobra w ramach złagodzenia wyroku. Wraz z kultowym już Legionem Samobójców wykonuj tajne i wysoce ryzykowne akcje dla rządu USA.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przestań chować się w kanałach, wyjdź na powierzchnie i walcz po stronie dobra w ramach złagodzenia wyroku. Wraz z kultowym już Legionem Samobójców wykonuj tajne i wysoce ryzykowne akcje dla rządu USA.  Ten kostium idealnie nada się dla Ciebie jeśli chcesz wcielić się w nieugiętego złoczyńcę. Przełknij swoje wcześniejsze porażki i stań się nieugiętym wojownikiem. Walcz ze swoim nemezis - Banem w kanałach miasta Gotham. W razie niepowodzenia zawsze możesz ukryć się na bagnach ale uważaj tam na Batmana on będzie chciał wymierzyć Ci sprawiedliwość za wszelką cenę. Jedno jest pewne - w tym stroju podbijesz każdą imprezę o tematyce filmowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Killer Croc Suicide Squad
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!