Kostium Dziecięcy Kierowca Rajdowy

SKU
W646
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań członkiem wyścigu o puchar Formuły 1. Zasiądź za kierownica jednego z bolidów Ferrari i bądź jak Robert Kubica. Gaz do dechy i wypatruj biało- czarnej flagi końcowej. Bądź pierwszy na mecie i stań na najwyższym podium z wieńcem i szampanem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań członkiem wyścigu o puchar Formuły 1. Zasiądź za kierownica jednego z bolidów Ferrari i bądź jak Robert Kubica. Gaz do dechy i wypatruj biało- czarnej flagi końcowej. Bądź pierwszy na mecie i stań na najwyższym podium z wieńcem i szampanem. Zostań niezwyciężonym demonem prędkości. Pokonaj swoich rywali pozostawiając ich daleko w tyle. Pędź ile sił w silniku i zostawiaj po sobie tylko dym spalonych kół. Doskonałe przebranie na imprezę w klimacie zawodów świata lub na imprezę urodzinową dla wiernego fana prędkości

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kierowca Rajdowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!