Kostium Karczmarka

SKU
W1234
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako właścicielka karczmy pilnuj by nie było w niej żadnych bójek z udziałem pijanych wieśniaków. Zadbaj aby nie kręcili się wokół Ciebie typy spod ciemnej gwiazdy, a szemrane interesy zostały przed wejściem

Jako właścicielka karczmy pilnuj by nie było w niej żadnych bójek z udziałem pijanych wieśniaków. Zadbaj aby nie kręcili się wokół Ciebie typy spod ciemnej gwiazdy, a szemrane interesy zostały przed wejściem Rozkręć biznes tak, aby zyskać stałych bywalców i stań się najbogatszą karczmarką w mieście. Każdy zna Twoje piwa i tłumy ustawiają się w kolejce, by skosztować tych tajnych receptur. Popularność zdobyłaś również swoim niezwykłym głosem, który rozbrzmiewa wesoło w każdy weekend, kiedy to dajesz koncert wraz z grajkami. Strój ten nadaje się na imprezy w stylu wiejskim lub historycznym.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Karczmarka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!