Kostium Kapitan Piratów Z Nibylandii Deluxe

SKU
W1237
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Wejdź na imprezę pirackim krokiem od razu z magicznego świata Nibylandii. Ustaw znajomych pod swoje dyktando jak przystało na prawdziwego kapitana. Wszystkich nieusłuchanych wystaw za burtę lub zagoń do wioseł

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wejdź na imprezę pirackim krokiem od razu z magicznego świata Nibylandii. Ustaw znajomych pod swoje dyktando jak przystało na prawdziwego kapitana. Wszystkich nieusłuchanych wystaw za burtę lub zagoń do wioseł Twój złowieszczy wygląd budzi postrach nawet wśród najtwardszych marynarzy i kapitanów innych okrętów. Uważaj jedynie by nie spotkać na swojej drodze krokodyla lub, zawsze młodego, Piotrusia Pana. Żadna impreza w klimacie bajkowym nie może się odbyć bez Ciebie w kostiumie kapitana piratów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Piratów Z Nibylandii Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!