Kostium Kapitan Piratów

SKU
W755
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

W tym przebraniu będziesz najlepszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać, a niewiasty z chęcią wejdą na pokład twojego statku.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu będziesz najlepszym piratem na imprezie. Wszyscy majtkowie będą się Ciebie słuchać, a niewiasty z chęcią wejdą na pokład twojego statku. Gdy rum poleje się strumieniami a bosman zakrzyknie na załogę Ty staniesz dostojnie za sterem i poprowadzisz okręt na najdalsze zakątki Karaibów. Ahoj ku nowej przygodzie! Niech mapa ukrytego skarbu i tajemnicza busola poprowadzą Cię aż na kraniec świata. W tym przebraniu nawet zwykła piracka potańcówka przemieni się w pełną wyzwań przygodę!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Piratów
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!