Kostium Kapitan Phasma

SKU
W454
Ocena:
100%
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój na licencji Star Wars. Zostań jednym z najważniejszych ludzi Kylo Rena, który objął władzę nad Imperium po śmierci Lorda Dartha Vadera. Wraz z jednym z najważniejszych ludzi we wszechświecie rządź planetami. Napadaj na inne kosmiczne rasy i zdobywaj zasoby potrzebne do budowy nowej Gwiazdy Śmierci.

Strój na licencji Star Wars. Zostań jednym z najważniejszych ludzi Kylo Rena, który objął władzę nad Imperium po śmierci Lorda Dartha Vadera. Wraz z jednym z najważniejszych ludzi we wszechświecie rządź planetami. Napadaj na inne kosmiczne rasy i zdobywaj zasoby potrzebne do budowy nowej Gwiazdy Śmierci. Służ dzielnie swojemu Panu i wykonuj wszystkie rozkazy, a może kiedyś Ty zajmiesz miejsce samego władcy. Doskonały strój dla fanów serii „Gwiezdne Wojny”, idealny na zabawę w iście filmowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Phasma
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!