Kostium Kapitan Phasma

SKU
W454
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

Strój na licencji Star Wars. Zostań jednym z najważniejszych ludzi Kylo Rena, który objął władzę nad Imperium po śmierci Lorda Dartha Vadera. Wraz z jednym z najważniejszych ludzi we wszechświecie rządź planetami. Napadaj na inne kosmiczne rasy i zdobywaj zasoby potrzebne do budowy nowej Gwiazdy Śmierci.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój na licencji Star Wars. Zostań jednym z najważniejszych ludzi Kylo Rena, który objął władzę nad Imperium po śmierci Lorda Dartha Vadera. Wraz z jednym z najważniejszych ludzi we wszechświecie rządź planetami. Napadaj na inne kosmiczne rasy i zdobywaj zasoby potrzebne do budowy nowej Gwiazdy Śmierci. Służ dzielnie swojemu Panu i wykonuj wszystkie rozkazy, a może kiedyś Ty zajmiesz miejsce samego władcy. Doskonały strój dla fanów serii „Gwiezdne Wojny”, idealny na zabawę w iście filmowym stylu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan Phasma
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!