Kostium Dziecięcy Pirat Kapitan Hak

SKU
W139
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Zostań postrachem siedmiu mórz. Spraw by sam Piotruś Pan drżał na sama myśl o twoim imieniu. Niech cała Nibylandia zna twoje imię, a Dzwoneczek niech podaruje Ci swój słynny pyłek do latania.

Zostań postrachem siedmiu mórz. Spraw by sam Piotruś Pan drżał na sama myśl o twoim imieniu. Pokonaj krokodyla, który przed lat ośmielił się zjeść twoją dłoń i budzik, przez co codziennie spóźniasz się do szkoły. Niech cała Nibylandia zna twoje imię, a Dzwoneczek niech podaruje Ci swój słynny pyłek do latania. Wraz ze swoją nikczemną, piracką załogą siej postrach w całym magicznym świecie i spraw, by zostać największym koszmarem dzieci, które nie chcą dorosnąć. Złap sprytnego Piotrusia Pana i udowodnij, że jesteś prawdziwym królem mórz i oceanów. Kostium idealnie pasuje do przedstawienia lub baliku w bajkowym klimacie

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pirat Kapitan Hak
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!