Kostium Dziecięcy Pirat Kapitan Hak

SKU
W139
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań postrachem siedmiu mórz. Spraw by sam Piotruś Pan drżał na sama myśl o twoim imieniu. Niech cała Nibylandia zna twoje imię, a Dzwoneczek niech podaruje Ci swój słynny pyłek do latania.

Zostań postrachem siedmiu mórz. Spraw by sam Piotruś Pan drżał na sama myśl o twoim imieniu. Pokonaj krokodyla, który przed lat ośmielił się zjeść twoją dłoń i budzik, przez co codziennie spóźniasz się do szkoły. Niech cała Nibylandia zna twoje imię, a Dzwoneczek niech podaruje Ci swój słynny pyłek do latania. Wraz ze swoją nikczemną, piracką załogą siej postrach w całym magicznym świecie i spraw, by zostać największym koszmarem dzieci, które nie chcą dorosnąć. Złap sprytnego Piotrusia Pana i udowodnij, że jesteś prawdziwym królem mórz i oceanów. Kostium idealnie pasuje do przedstawienia lub baliku w bajkowym klimacie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pirat Kapitan Hak
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!