Kostium Kapitan

SKU
W645
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

A hoj Panie kapitanie! Wszyscy na pokład statku i już wyruszamy w rejs życia. Przeistocz się w kapitana luksusowego statku, nawiguj, umilaj czas pasażerom i karz niesfornych majtków. Pamiętaj tylko, aby w noc złapać za lornetkę i wypatrywać gór lodowych.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

A hoj Panie kapitanie! Wszyscy na pokład statku i już wyruszamy w rejs życia. Przeistocz się w kapitana luksusowego statku, nawiguj, umilaj czas pasażerom i karz niesfornych majtków. Pamiętaj tylko, aby w noc złapać za lornetkę i wypatrywać gór lodowych. Zapewnij bezpieczeństwo bogatym ludziom, którzy wyruszyli w wakacyjny rejs życia. Pilnuj by w szalupy zawsze były w gotowości, pokład błyszczał niczym perły, a trunki cenniejsze niż złoto gościły w kieliszku każdego podróżującemu. W tym kostiumie możesz śmiało wybrać się na imprezę w morskim klimacie ale również w tematyce zawodów świata