Kostium Kapitan

SKU
W645
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

A hoj Panie kapitanie! Wszyscy na pokład statku i już wyruszamy w rejs życia. Przeistocz się w kapitana luksusowego statku, nawiguj, umilaj czas pasażerom i karz niesfornych majtków. Pamiętaj tylko, aby w noc złapać za lornetkę i wypatrywać gór lodowych.

A hoj Panie kapitanie! Wszyscy na pokład statku i już wyruszamy w rejs życia. Przeistocz się w kapitana luksusowego statku, nawiguj, umilaj czas pasażerom i karz niesfornych majtków. Pamiętaj tylko, aby w noc złapać za lornetkę i wypatrywać gór lodowych. Zapewnij bezpieczeństwo bogatym ludziom, którzy wyruszyli w wakacyjny rejs życia. Pilnuj by w szalupy zawsze były w gotowości, pokład błyszczał niczym perły, a trunki cenniejsze niż złoto gościły w kieliszku każdego podróżującemu. W tym kostiumie możesz śmiało wybrać się na imprezę w morskim klimacie ale również w tematyce zawodów świata

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kapitan
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!