Kostium Dziecięcy Jurassic World T-Rex

SKU
W453
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Prawdziwy mieszkaniec Parku Jurajskiego to właśnie Ty. Możesz biegać po bezdrożach, możesz łapać mniejsze zwierzęta i je zjadać. Możesz też wraz z innymi kolegami dinozaurami zapolować, na ludzi, którzy przeprowadzali na was eksperymenty. Wszystko to jest możliwe, gdy jesteś najbardziej drapieżnym dinozaurem na świecie: T-Rexem.

Prawdziwy mieszkaniec Parku Jurajskiego to właśnie Ty. Możesz biegać po bezdrożach, możesz łapać mniejsze zwierzęta i je zjadać. Możesz też wraz z innymi kolegami dinozaurami zapolować, na ludzi, którzy przeprowadzali na was eksperymenty. Wszystko to jest możliwe, gdy jesteś najbardziej drapieżnym dinozaurem na świecie: T-Rexem. Siej postrach podczas imprezy w filmowym stylu. Spraw by wszyscy drżeli na Twój widok i błagali o litość. Pokaż siłę i odwagę gadów, które mają miliony lat

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Jurassic World T-Rex
Twoja ocena