Kostium Jurassic World T-Rex

SKU
W452
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dinozaurów na świecie. Może i masz krótkie ręce, którymi nie potrafisz chwytać swoich ofiar, ale w zamian za to posiadasz ostre jak brzytwa zęby, którymi potrafisz rozszarpać na strzępy nie tylko mniejsze zwierzęta, ale i człowieka, który przybywa do Parku Jurajskiego nie wiedząc, że w jednej chwili z obserwatora może zmienić się w pokarm.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dinozaurów na świecie. Może i masz krótkie ręce, którymi nie potrafisz chwytać swoich ofiar, ale w zamian za to posiadasz ostre jak brzytwa zęby, którymi potrafisz rozszarpać na strzępy nie tylko mniejsze zwierzęta, ale i człowieka, który przybywa do Parku Jurajskiego nie wiedząc, że w jednej chwili z obserwatora może zmienić się w pokarm. Doskonałe przebranie dla prawdziwych fanów epoki dinozaurów oraz wielkiego kinowego hitu Jurrassic World.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Jurassic World T-Rex
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!