Kostium Julisz Cezar

SKU
W1210
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zdobądź sławę nie tylko w Galii. Wraz ze zgrają swoich wiernych żołnierzy wejdź na imprezę wprowadzając iście rzymskie zwyczaje. Uważaj na Brutusa, a z pewnością zabawa będzie trwała do białego rana

Zdobądź sławę nie tylko w Galii. Wraz ze zgrają swoich wiernych żołnierzy wejdź na imprezę wprowadzając iście rzymskie zwyczaje. Uważaj na Brutusa, a z pewnością zabawa będzie trwała do białego rana Podbij serce pięknej Kleopatry i spróbuj zrobić z Egiptu rzymską prowincję. Uważaj jednak na podstępnych Galów, którzy mogą Ci w tym przeszkodzić. Trzymaj przy boku wiernych centurionów, bądź mądrym dowódcą a Twoja falanga będzie nieustępliwa i niepokonana. W kostiumie Juliusza Cezara będziesz królował na każdej imprezie karnawałowej.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Julisz Cezar
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!