Kostium Jezus

SKU
W265

Przebranie idealne na spektakle „Pasji” i przedstawienia pokazujące życie i śmierć Jezusa. Szata idealnie odwzorowuje ubiór z tamtych czasów, a peruka i broda sprawią, że ukryjesz swoje oblicze.

Przebranie idealne na spektakle „Pasji” i przedstawienia pokazujące życie i śmierć Jezusa. Szata idealnie odwzorowuje ubiór z tamtych czasów, a peruka i broda sprawią, że ukryjesz swoje oblicze nawet będąc zupełnie łysym. Głoś boskie imię i pokazuj cuda, o których inni mogli tylko usłyszeć z opowieści. Obudź w ludziach dobro, współczucie i szacunek, a z pewnością każdy pójdzie za Twoim głosem. Otaczaj się wiernymi apostołami, którzy zawsze Ci pomogą w trudnych sytuacjach i spiszą wszystkie Twoje słowa do Księgi, którą będą mogły czytać pokolenia chwaląc Twoje imię

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Jezus
Twoja ocena