Kostium Dziecięcy Jasmina Disney

SKU
W135
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Kombinezon rodem z bajki Disney o Alladynie. Wraz ze swoim ukochanym wyruszcie na latającym dywanie na podbój arabskiej nocy.

Kombinezon rodem z bajki Disney o Alladynie. Wraz ze swoim ukochanym wyruszcie na latającym dywanie na podbój arabskiej nocy. Wraz z małpką poszukajcie zaczarowanej magicznej lampy i przywołajcie dżina, aby spełnił wasze trzy życzenia. Przebranie na licencji. Jeśli chcesz zrobić wrażenie i wybić się z pośród tłumu, wybierz właśnie ten kostium. Dzięki niemu poczujesz niekrępowaną odwagę ponieważ żadna inna księżniczka nie latała na magicznym dywanie i nie posiadała dżina, który spełniał każde marzenie. Idealny strój na bajkowym ba

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Jasmina Disney
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!