Kostium Jasmina 2

SKU
W134
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Ten wyjątkowy kostium na licencji Disney pozwoli Ci przenieść się w bajkowy świat baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Poczuj się jak Arabska księżniczka, wsiądź na latający dywan i poszukaj swojego Aladyna.

Ten wyjątkowy kostium na licencji Disney pozwoli Ci przenieść się w bajkowy świat baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Poczuj się jak Arabska księżniczka, wsiądź na latający dywan i poszukaj swojego Aladyna. Wraz z przystojnym Aladynem wyrusz w podróż pełną przygód na latającym dywanie. Z pomocą Dżina spełnią się każde wasze życzenia. Nie zapomnijcie o zwróceniu mu wolności, a zostanie z Wami na zawsze. Unikaj okrutnego Dżafara, który tylko czeka na to by przejąć królestwo Twojego ojca  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Jasmina 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!