Kostium Japonka

SKU
W711
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kostium dla nieco odważniejszych Pań. Przeistocz się w piękną, delikatna, ale jednocześnie wyzwoloną Japońską piękność. W tym kostiumie zachwycisz nawet rodowite Japonki.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium dla nieco odważniejszych Pań. Przeistocz się w piękną, delikatna, ale jednocześnie wyzwoloną Japońską piękność. W tym kostiumie zachwycisz nawet rodowite Japonki. Przenieś się do współczesnego kraju Kwitnącej Wiśni, w którym tradycje przeplatają się z nowoczesnością. Odwiedź jedną z japońskich wysp, gdzie na pewno znajdziesz swojego samuraja, skosztujesz prawdziwego sushi i poznasz smak palącego sake. Strój będzie wspaniałym wyborem na imprezę narodów świata.