Kostium Japonka

SKU
W711
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kostium dla nieco odważniejszych Pań. Przeistocz się w piękną, delikatna, ale jednocześnie wyzwoloną Japońską piękność. W tym kostiumie zachwycisz nawet rodowite Japonki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Kostium dla nieco odważniejszych Pań. Przeistocz się w piękną, delikatna, ale jednocześnie wyzwoloną Japońską piękność. W tym kostiumie zachwycisz nawet rodowite Japonki. Przenieś się do współczesnego kraju Kwitnącej Wiśni, w którym tradycje przeplatają się z nowoczesnością. Odwiedź jedną z japońskich wysp, gdzie na pewno znajdziesz swojego samuraja, skosztujesz prawdziwego sushi i poznasz smak palącego sake. Strój będzie wspaniałym wyborem na imprezę narodów świata. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!