Kostium Dziecięcy Avengers Iron Man Civil War

SKU
W881
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Stój dla prawdziwych, małych superbohaterów. Prosto ze stajni Marcel, przybywa Multi milioner Tony Stark, który wraz z przyjaciółmi- Kapitanem Ameryką i Halkiem ratują swój kraj przed Hydrą oraz najeźdźcami z kosmosu nasłanymi przez Lokiego.

Stój dla prawdziwych, małych superbohaterów. Prosto ze stajni Marcel, przybywa Multi milioner Tony Stark, który wraz z przyjaciółmi- Kapitanem Ameryką i Halkiem ratują swój kraj przed Hydrą oraz najeźdźcami z kosmosu nasłanymi przez Lokiego. Być może sam Bóg Thor pomoże wam w walce ze złem.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Avengers Iron Man Civil War
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!