Kostium Iron Lady

SKU
W1108
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wciel się w damką rolę jednego z najbogatszych komiksowych i filmowych superbohaterów. Zostań członkiem elitarnej grupy Avenger. Walcz wraz z Hulkiem, Ant-manem oraz Thorem przeciwko nikczemnemu Lokiemu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wciel się w damką rolę jednego z najbogatszych komiksowych i filmowych superbohaterów.  Zostań członkiem elitarnej grupy Avenger. Walcz wraz z Hulkiem, Ant-manem oraz Thorem przeciwko nikczemnemu Lokiemu. Stwórz swoją własną wersję historii o Iron Manie, tym razem z kobietą w głównej roli. Jesteś potężną wojowniczką i losy świata leżą w Twoich rękach. Razem z Czarną Wdową pokażcie siłę kobiet i to, że wy również możecie ratować ludzkość. Poczuj się w tym stroju jak prawdziwa superbohaterka i leć na imprezę w klimacie prosto z komiksu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Iron Lady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!