Kostium Dziecięcy Indianka 2

SKU
W383
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Dla najmłodszych urocza, mięciutka sukienka z cienkiego pluszu. Dzięki frędzelkom zyskuje prawdziwy, indiański wygląd. W takiej sukience nie powstydziłaby się wystąpić sama Pocahontas. Zaprzyjaźnij się z szopem praczem i zamieszkaj w tipi.

Dla najmłodszych urocza, mięciutka sukienka z cienkiego pluszu. Dzięki frędzelkom zyskuje prawdziwy, indiański wygląd. W takiej sukience nie powstydziłaby się wystąpić sama Pocahontas. Zaprzyjaźnij się z szopem praczem i zamieszkaj w tipi. Strój dla prawdziwej przywódczyni stada Indian. Niczym Pocahontas wyruszaj w kanoe w górę rzeki w poszukiwaniu babci Wierzby, która doradzi Ci, co robić z białoskórym Johnem Smithiem. Wieczorem możesz wrócić do tipi lub iść na bal w stylu „mieszkańcy świata”. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!