Kostium Dziecięcy Indianka

SKU
W386
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Potomkini Pocahontas i Johna Smitha to właśnie twoja córka. W tej sukience, wykonanej z miękkiego materiału, każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa mieszkanka tipi. Pomaluj jej twarz na czerwono w barwy wojenne i niech wraz z koleżankami karmi odważnych wojowników.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Potomkini Pocahontas i Johna Smitha to właśnie twoja córka. W tej sukience, wykonanej z miękkiego materiału, każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa mieszkanka tipi. Pomaluj jej twarz na czerwono w barwy wojenne i niech wraz z koleżankami karmi odważnych wojowników. Pokaż bladym twarzom jak Indianie walczą o przyrodę i z szacunkiem traktują zwierzęta. Naucz ich grania na okarynie, wspólnego śpiewania przy ognisku i puszczania dymnych znaków. Spraw by dobra zabawa trwała do białego rana