Kostium Dziecięcy Indianin 3

SKU
W380
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań prawdziwym przywódcą Apaczy. Wieczorem przy ognisku opowiadaj swoim braciom o grzmiących patykach bladych twarz i o wspaniałych wyczynach Wielkiego Bizona, który gołymi rękoma pokonał niedźwiedzia. Pal fajkę, dzięki której zobaczysz przyszłość całego czerwonoskórego szczepu.

Zostań prawdziwym przywódcą Apaczy. Wieczorem przy ognisku opowiadaj swoim braciom o grzmiących patykach bladych twarz i o wspaniałych wyczynach Wielkiego Bizona, który gołymi rękoma pokonał niedźwiedzia. Pal fajkę, dzięki której zobaczysz przyszłość całego czerwonoskórego szczepu. Wraz ze swoimi czerwonoskórymi przyjaciółmi usiądź przy ognisku i śpiewaj piosenki opowiadające o swoich niezwyciężonych przodkach oraz szacunku do wszystkich istot żywych. Doskonałe przebranie na zabawę o tematyce dzikiego zachodu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!