Kostium Dziecięcy Indianin 3

SKU
W380
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym przywódcą Apaczy. Wieczorem przy ognisku opowiadaj swoim braciom o grzmiących patykach bladych twarz i o wspaniałych wyczynach Wielkiego Bizona, który gołymi rękoma pokonał niedźwiedzia. Pal fajkę, dzięki której zobaczysz przyszłość całego czerwonoskórego szczepu.

Zostań prawdziwym przywódcą Apaczy. Wieczorem przy ognisku opowiadaj swoim braciom o grzmiących patykach bladych twarz i o wspaniałych wyczynach Wielkiego Bizona, który gołymi rękoma pokonał niedźwiedzia. Pal fajkę, dzięki której zobaczysz przyszłość całego czerwonoskórego szczepu. Wraz ze swoimi czerwonoskórymi przyjaciółmi usiądź przy ognisku i śpiewaj piosenki opowiadające o swoich niezwyciężonych przodkach oraz szacunku do wszystkich istot żywych. Doskonałe przebranie na zabawę o tematyce dzikiego zachodu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin 3
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!