Kostium Dziecięcy Indianin

SKU
W381
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z członków szczepu Apaczy. Wielki i znany w całym indiańskim świecie wojownik zatruta strzała, który gołymi rękami pokonał niedźwiedzia. Pokonaj grzmiące patyki białych twarzy za pomocą łuku, strzał i tomahawków.

Przeistocz się w jednego z członków szczepu Apaczy. Wielki i znany w całym indiańskim świecie wojownik zatruta strzała, który gołymi rękami pokonał niedźwiedzia. Pokonaj grzmiące patyki białych twarzy za pomocą łuku, strzał i tomahawków. Wskocz na swojego wiernego mustanga i przemierzaj prerie pokazując bladym twarzom indiańskiego ducha walki. W wolnej chwili skacz z przyjaciółmi nad ogniskiem i wspólnie śpiewajcie pieśni upamiętniające Waszych odważnych przodków. W tym kostiumie podbijesz każdy bal związany z dzikim zachodem

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!