Kostium Dziecięcy Indianin

SKU
W381
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z członków szczepu Apaczy. Wielki i znany w całym indiańskim świecie wojownik zatruta strzała, który gołymi rękami pokonał niedźwiedzia. Pokonaj grzmiące patyki białych twarzy za pomocą łuku, strzał i tomahawków.

Przeistocz się w jednego z członków szczepu Apaczy. Wielki i znany w całym indiańskim świecie wojownik zatruta strzała, który gołymi rękami pokonał niedźwiedzia. Pokonaj grzmiące patyki białych twarzy za pomocą łuku, strzał i tomahawków. Wskocz na swojego wiernego mustanga i przemierzaj prerie pokazując bladym twarzom indiańskiego ducha walki. W wolnej chwili skacz z przyjaciółmi nad ogniskiem i wspólnie śpiewajcie pieśni upamiętniające Waszych odważnych przodków. W tym kostiumie podbijesz każdy bal związany z dzikim zachodem

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!