Kostium Imperator Palpatine Deluxe

SKU
W444
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Przeistocz się w pochodzącego z planety Naboo, ucznia lorda Sith Dartha Plagueisa. Wraz ze swoimi wiernymi sługami zniszcz Republikę i utwórz Galaktyczne Imperium. Być może podczas podboju kosmosu poznasz samego Lorda Vadera i staniecie do walki na miecze świetlne z Jasną Stroną Mocy. Zbudujcie gwiazdę śmierci i zostańcie władcami Wszechświata.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w pochodzącego z planety Naboo, ucznia lorda Sith Dartha Plagueisa. Wraz ze swoimi wiernymi sługami zniszcz Republikę i utwórz Galaktyczne Imperium. Być może podczas podboju kosmosu poznasz samego Lorda Vadera i staniecie do walki na miecze świetlne z Jasną Stroną Mocy. Zbudujcie gwiazdę śmierci i zostańcie władcami Wszechświata. Doskonały strój dla prawdziwych fanów sagi „Gwiezdne Wojny”, którzy wybierają się na filmową imprezę wprowadzając szalony, międzygalaktyczny nastrój. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Imperator Palpatine Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!