Kostium Hrabia Dracula

SKU
W554
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Zostań najstraszniejszym ze strasznych. Panem ciemności i nocy. Wywołuj strach na ustach mężczyzn i szczyptę romantyzmu w myślach kobiet. Spraw, aby krew w ich sercach pulsowała mocno, a twoje kły wchodziły w ich szyje gładko. Wyssij co się da, a potem przemień się w nietoperza i odleć w świetle księżyca do pałacu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań najstraszniejszym ze strasznych. Panem ciemności i nocy. Wywołuj strach na ustach mężczyzn i szczyptę romantyzmu w myślach kobiet. Spraw, aby krew w ich sercach pulsowała mocno, a twoje kły wchodziły w ich szyje gładko. Wyssij co się da, a potem przemień się w nietoperza i odleć w świetle księżyca do pałacu. Zostań na imprezie do białego świtu i spraw by każda kobieta chciała polecieć wraz z Toba do Twojego zamku. Nie daj się jednak skusić na piękno bo możesz się rozczarować brzydkim zapachem czosnku. Doskonałe przebranie na szaloną noc Halloween

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!