Kostium Hippiska Różowa

SKU
W76
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Naładowana pozytywną energią sukienka w stylu lat 70’ pozwoli przenieść się w epokę pokoju i miłości.

Naładowana pozytywną energią sukienka w stylu lat 70’ pozwoli przenieść się w epokę pokoju i miłości. Wyrusz na podbój różowych lat 70. Załóż na głowę wielkie, czarne afro, na szyję kajdan z pacyfą i wraz z przyjaciółmi zwalczaj zło na świecie i walcz z systemem. Włóż kolorowy kwiatek w lufę czołgu, a potem kolorową farbą zrób transparent głoszący pokój i miłość do wszystkich ludzi. Idealne przebranie by zakochać się w latach, w których liczyła się tylko dobra zabawa miłość i muzyka. 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hippiska Różowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!