Kostium Hippiska Różowa

SKU
W76
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Naładowana pozytywną energią sukienka w stylu lat 70’ pozwoli przenieść się w epokę pokoju i miłości.

Naładowana pozytywną energią sukienka w stylu lat 70’ pozwoli przenieść się w epokę pokoju i miłości. Wyrusz na podbój różowych lat 70. Załóż na głowę wielkie, czarne afro, na szyję kajdan z pacyfą i wraz z przyjaciółmi zwalczaj zło na świecie i walcz z systemem. Włóż kolorowy kwiatek w lufę czołgu, a potem kolorową farbą zrób transparent głoszący pokój i miłość do wszystkich ludzi. Idealne przebranie by zakochać się w latach, w których liczyła się tylko dobra zabawa miłość i muzyka. 

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hippiska Różowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!