Kostium Hippiska 2

SKU
W73
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wskocz w tą fantastyczną sukienkę i w jednym momencie przenieś się w lata 70. Wraz z innymi dziećmi kwiatami organizujcie marsze i pikiety na rzecz wolności, równości i tolerancji.

Wskocz w tą fantastyczną sukienkę i w jednym momencie przenieś się w lata 70. Wraz z innymi dziećmi kwiatami organizujcie marsze i pikiety na rzecz wolności, równości i tolerancji. Wetknij kwiatki w lufy karabinów żołnierzy na znak protestu przeciw wojnie i zabijaniu, a być może któryś z nich zapali z wami fajkę pokoju. Kostium idealnie oddający luz lat 70. Walcz o wolność, równość, miłość i pokój z bezlitosnym systemem. Głoś dobre wieści i nakłaniaj ludzi do Waszego towarzystwa. Udowodnij, że Hippisi potrafią bawić się najlepiej do białego rana, a dźwięk gitary unoszący się przy ognisku ukoi nerwy nawet największego zwolennika systemu

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hippiska 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!