Kostium Hippiska 2

SKU
W73
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wskocz w tą fantastyczną sukienkę i w jednym momencie przenieś się w lata 70. Wraz z innymi dziećmi kwiatami organizujcie marsze i pikiety na rzecz wolności, równości i tolerancji.

Wskocz w tą fantastyczną sukienkę i w jednym momencie przenieś się w lata 70. Wraz z innymi dziećmi kwiatami organizujcie marsze i pikiety na rzecz wolności, równości i tolerancji. Wetknij kwiatki w lufy karabinów żołnierzy na znak protestu przeciw wojnie i zabijaniu, a być może któryś z nich zapali z wami fajkę pokoju. Kostium idealnie oddający luz lat 70. Walcz o wolność, równość, miłość i pokój z bezlitosnym systemem. Głoś dobre wieści i nakłaniaj ludzi do Waszego towarzystwa. Udowodnij, że Hippisi potrafią bawić się najlepiej do białego rana, a dźwięk gitary unoszący się przy ognisku ukoi nerwy nawet największego zwolennika systemu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Hippiska 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!