Kostium Hipis Pacyfista

SKU
W1078
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Dzwony, kolorowa koszula, słońce i kwiaty to wszystko co definiuje prawdziwego hipisa. Zaproś przyjaciół na ognisko i niech piosenki pełne spokoju niesie powiew lata

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Dzwony, kolorowa koszula, słońce i kwiaty to wszystko co definiuje prawdziwego hipisa. Zaproś przyjaciół na ognisko i niech piosenki pełne spokoju niesie powiew lata Na Twojej szyi godnie wisi znak pokoju obwieszczając wszystkim napotkanym osobom Twoją największą pasję - harmonię świata i ludzi. Dlatego często wybierasz się na pokojowe demonstracje dbające o dobro innych istot, skąd razem z innymi hipisami idziecie na koncert Johna Lennona by poczuć prawdziwą jedność z muzyką i naturą. Przenieś się w czasie na balu w klimacie hipisów i dzięki temu strojowi zostań prawdziwym miłośnikiem pokoju.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!