Kostium Hipis Biały

SKU
W1077
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym stroju staniesz się definicją słowa luzak. Nikt nie podchodzi z takim dystansem do życia jak Ty. Wyciągnij swoją gitarę, tamburyn i harmonijkę, a później poprowadź imprezę do białego świtu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym stroju staniesz się definicją słowa luzak. Nikt nie podchodzi z takim dystansem do życia jak Ty. Wyciągnij swoją gitarę, tamburyn i harmonijkę, a później poprowadź imprezę do białego świtu. Wiadomo, że lubisz być blisko natury, dlatego nie będzie dla Ciebie problemem czerpanie radości z imprezy nawet na boso. Jednak nie wybaczysz sobie jeśli zapomnisz swojego naszyjnika z pacyfą, w końcu pokój na świecie jest dla Ciebie najważniejszy. Dumnie wkrocz na imprezę w stylu lat 60-tych i 70-tych w tym szalonym przebraniu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!