Kostium Harley Quinn 2

SKU
W439
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Ten seksowny kostium jest jak wprost wyjęty z komiksów i filmów DC Comics. Jako Harleen Quinzel sterroryzuj miasto Gotham w poszukiwaniu swojego ukochanego Jokera, a potem razem szerzcie zło i zniszczenie. Jednak pamiętaj, że Harley Quinn nie rozstaje się ze swoim wielkim młotem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Ten seksowny kostium jest jak wprost wyjęty z komiksów i filmów DC Comics. Jako Harleen Quinzel sterroryzuj miasto Gotham w poszukiwaniu swojego ukochanego Jokera, a potem razem szerzcie zło i zniszczenie. Jednak pamiętaj, że Harley Quinn nie rozstaje się ze swoim wielkim młotem. Twoje szalone usposobienie może nie odpowiadać wszystkim ale najważniejsze, że kocha je zakochany w Tobie Joker. W tym kostiumie staniesz się gwiazdą każdej imprezy w filmowym i komiksowym stylu.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Harley Quinn 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!