Kostium Halo 3 Deluxe Master Chief

SKU
W875
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się w bohatera gry Halo 3- Master Chief’a i zwalczaj zło. W tym wspaniałym, wykonanym z najlepszych materiałów i z doskonałą precyzją stroju będzie to możliwe.

Przeistocz się w bohatera gry Halo 3- Master Chief’a i zwalczaj zło. W tym wspaniałym, wykonanym z najlepszych materiałów i z doskonałą precyzją stroju będzie to możliwe. Czy marzyłeś kiedyś by wcielić się w jedną ze swoich ulubionych postaci z gier na Xbox? Z nami jest to możliwe! Wciel się w Master Chiefa cybernetycznie udoskonalonego nadżołnierza z serii Halo 3 i walcz z rasami Covenant. Kostium idealnie nada się na różnego rodzaju gry terenowe i larpy w klimacie science Fiction a także na imprezy i bale tematyczne.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Halo 3 Deluxe Master Chief
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!