Kostium Gwiazdka

SKU
W264
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodzinny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów.

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodzinny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, a kto wie, może jeden trafi również do Ciebie. Rozbłyśnij najjaśniej jak tylko potrafisz na ciemnym, nocnym niebie. Możesz oświetlić drogę Trzem Królom niosącym dary, zagubionym wędrowcom w środku ciemnego lasu lub prowadzić samego Świętego Mikołaja na kraniec świat, by w grudniową noc dostarczył prezenty wszystkim grzecznym dzieciom.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gwiazdka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!